Завітай у новий велосипедний магазин Фанатік Sport!

З нагоди відкриття на всі велосипеди, самокати та ролики знижка 10% до кінця червня.

Деталі у магазині Фанатік Sport (ТЦ Шувар, пр. Червоної Калини, 36)

Каремати

32 на сторінці

26 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення
32 на сторінці

26 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення

Каремати в Україні

Словом каремат позначається коврик, головною функцією якого являється захист від переохолодження, вологи та будь-якого іншого дискомфорту. Ця річ є незамінним елементом не лише туристичного спорядження. Каремати не рідко стають у нагоді і на пікніку, і під час рибальства, і під час занять спортивними вправами.

Які бувають каремати?

На сьогоднішній день існує велике різноманіття туристичких ковриків. Загалом їх класифікують на такі види:

  • Надувні;
  • Самонадувні;
  • Войлочні;
  • Та з спіненого поліетилену.

Вони можуть бути одношарові або багатошарові, продаватись в рулонах або листами, з чохлом або без. Палітра кольорів карематів також є дуже широкою, тож кожен охочий без проблем зможе підібрати для себе коврик улюбленого відтінку.

В чому їхня особливість?                            

Каремати поділяють на декілька видів через те, що кожна модель має свої особливості та володіє певними перевагами.

Наприклад, надувний каремат – один з найбільш поширених в Україні варіантів. Він може бути різних розмірів та форм. Перевагами такого коврика є легкість та компактність, оскільки у здутому вигляді він займає мінімум місця. Проте будь-яке, навіть маленьке пошкодження  – і ви лежите на голій землі. Тож з такою річчю необхідно бути дуже обережним та уважно підбирати місце для її розміщення.

Самонадуваний каремат є удосконаленою моделлю. Він легкий та м’який, володіє кращими термоізоляційними властивостями. Головним плюсом такого коврика є те, що власноруч надувати його не потрібно. Достатньо тільки розмістити каремат у відведеному місці, відкрити клапан і він набуде необхідної форми сам.

Для літнього походу в гори оптимальним вибором буде каремат зі спіненого поліетилену. Співвідношення ціни та якості приємно здивує кожного покупця, а під час мандрівки такий коврик порадує своєю легкістю та зручністю.

На що слід звертати свою увагу при виборі каремата?

Коврик необхідно купувати, чітко орієнтуючись на поставлену перед собою мету. Якщо ви плануєте довгий похід в умовах підвищеної складності, то надуваному каремату надавати перевагу краще не варто. Безумовно, він має немало переваг, проте існує і великий шанс натрапити на камінець або гілку, пошкодити коврик, і, таким чином, позбавити себе комфорту під час походу.

Рівень термоізоляції – ключовий критерій вибору будь-якого каремата. Показники R та R-value свідчать про термічний спротив, тому на них неодмінно слід зважати.

Не менш важливою є і фінансова сторона. Не дивно, що кожен прагне отримати бажану річ без зайвих витрат, проте не потрібно жертвувати власним комфортом та здоров’ям, обираючи гірший каремат.

Існують авторитетні виробники туристичних ковриків, у надійності яких можна не сумніватись. Серед них такі торгові марки, як:

  • Polifoam;
  • Trimm;
  • Terra Incognita та низка інших.

Де купити каремати в Україні? 

Без зайвої скромності хочемо сказати, що магазин спортивного спорядження Фанатік Sport – одне з найкращих місць для покупки туристичного коврика. Ми пропонуємо вам не лише широкий асортимент якісних товарів, а й можливість отримати консультацію від довідчених та кваліфікованих працівників. Наші менеджери завжди готові допомогти вам з вибором каремата, який надійно прослужить не один рік.