Костюми гірськолижні

32 на сторінці

13 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення
32 на сторінці

13 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення

Як обрати і де купити дитячі гірськолижні костюми в Україні?

Займатись катанням на лижах можна всією родиною, адже сучасні спортивні бренди створили окремі лінійки гірськолижного одягу для дітей, найкращі моделі з яких представлено у інтернет-магазині Фанатік Sport.

Особливість всіх гірськолижних костюмів, як дитячих моделей, так і одягу для дорослих, у тому, що вони складаються з 3 шарів. Перший шар – це термобілизна. Вона виготовляється з синтетичних матеріалів, здатних гарно зберігати тепло і вбирати вологу. Другий шар являє собою светр та штани чи комбінезон. Ці речі допоможуть додатково «утеплитись». Третій шар – це сам костюм, завдяки якому його власник захищений від вітру, вологи, холоду та низьких температур.

Критерії вибору гірськолижного костюму для дитини

Дитячий спортивний одяг повинен бути і комфортним, і красивим на вид. В іншому разі дитина не зможе повноцінно насолодитись відпочинком у горах.

Гірськолижний костюм також повинен бути:

  • водонепроникним;
  • надійним;
  • практичним.

Ці характеристики дозволять дитині відчути себе зручно та безпечно під час катання на лижах.

Види дитячого гірськолижного костюму

Цей одяг може бути представлений у різних варіантах:

  • Комбінезон і куртка;
  • Лижні штани і куртка.

Перша комбінація є більш надійною, оскільки комбінезон закриває більшу частину тіла, завдяки чому імовірність потрапляння снігу під одяг дуже невелика. В свою чергу, костюм, який складається зі штанів та куртки – більш практичний.

Не секрет, що діти швидко ростуть, тому комбінезон, який минулого року гарно сидів на дитині, в наступному стане для нього замалим. З погляду на це краще обирати костюм з штанів та куртки.

Наша пропозиція

Інтернет-магазин спортивного спорядження Фанатік Sport – це місце, де можна купити гірськолижний костюм для дитини за доступною ціною. В асортименті товарів у каталозі представлено продукцію від найвідоміших брендів, в числі яких:

  • Color Kids;
  • Killtec та ін.

Крім широкого вибору одягу для занять гірськолижним спортом, ми пропонуємо своїм покупцям приємні акційні пропозиції, можливість обрати зручний для себе спосіб оплати замовлення, безкоштовну доставку й професійну консультацію в телефонному режимі.

Гірськолижні костюми, придбати які ви можете в магазині Фанатік Sport – найкращий вибір для тих, хто тільки починає знайомитись з зимовими активними видами спорту! Вони поєднують у собі всі найбільш бажані характеристики – надійність, практичність, зручність та красу. В такому одязі малюку буде не страшно йти на зустріч новим перешкодам й долати власні страхи.

СПИСОК КРАЩИХ СНОУБОРДИЧНИХ дитячих костюмів

Товар Опис
Color Kids AW22 Костюм гірськолижний 740701 Костюм гірськолижний від Color Kids AW22 з відмінною захистом від холоду та снігу.
Color Kids AW22 Костюм гірськолижний 740700 Ще один костюм гірськолижний від Color Kids AW22 з відмінною теплоізоляцією та комфортною посадкою.