Завітай у новий велосипедний магазин Фанатік Sport!

З нагоди відкриття на всі велосипеди, самокати та ролики знижка 10% до кінця червня.

Деталі у магазині Фанатік Sport (ТЦ Шувар, пр. Червоної Калини, 36)

Меблі для кемпінгу (аксесуари)

32 на сторінці

7 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення
32 на сторінці

7 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення

Купити меблі для кемпінгу в Україні

Комфорт хочеться відчувати завжди: як в домашній обстановці, так і під час походу. І там, і там, забезпечити зручність можуть вдало підібрані меблі. Хочемо представити вашій увазі каталог меблів, які стануть незамінними під час відпочинку на природі з сім`єю та друзями.

Якими бувають кемпінгові меблі?

Обладнання для облаштування комфортного місця відпочинку на природі включає у себе різноманітний асортимент легких і надзвичайно компактних меблів. Вони можуть продаватись як по окремості, так і в наборах.

Особливою популярністю користуються меблі-трансформери. Адже, до прикладу, звичайний на вигляд кемпінговий рюкзак може за кілька рухів перетворитись у повноцінний стілець. Існують також цікаві конструкції меблів, що поєднують у собі намет, шезлонг чи крісло.

Не обійтись при відпочинку на природі і без сумки-холодильника, що добре зберігає температуру й достатньо містка для того, щоб транспортувати у ній необхідні продукти. Існують також модифіковані якщики-кухні, що включають у себе складний стіл з низкою поличок та невеликою й функціональною плитою.

Як правильно обрати меблі для кемпінга?

Щоб здійснити покупку меблів для туризму, рибалки, відпочинку у саду вдома чи дикій природі, слід звернути увагу на наступні критерії:

-          міцність конструкції меблів;

-          розмір та вага;

-          зручність;

-          та компактність.

Для каркасу кемпінгових меблів переважно використовують алюміній та пластик, оскільки ці матеріали поєднують у собі високу міцність та легкість. У якості покриття шезлонгів, табуретів, розкладачок тощо обирають цупкі синтетичні тканини, такі, як поліестер чи нейлон. Ці матеріали стійні до різних механічних пошкоджень. Що стосується стільниць, то їх створюють з пластика, алюмінія, деревини чи МДФ. На думку спеціалістів, найкращим варіантом є цілісна стільниця з пластика чи алюмінію, адже така поверхня буде стійка до вологи.

Існує безліч варіантів складних кемпінгових меблів, в яких за потреби можна відрегулювати нахил спинки, висоту підголів`я, поперекового упору тощо. Зважаючи на це, слід добре пересвідчитись у міцності елементів конструкції й особливо деталей у місцях згинів.

Де купити кемпінгові меблі?

В нашому онлайн-магазині ФанатікSport кожен охочий зможе знайти для себе необхідні меблі та аксесуари для кемпінгу й купити обрану річ за доступною ціною. Ми пропонуємо продукцію від відомих та перевірених світових брендів, тож у її якості й надійності не доведеться сумніватись. Покупці завжди можуть звернутись до наших консультантів й отримати вичерпні відповіді на будь-які питання й корисну пораду.