Завітай у новий велосипедний магазин Фанатік Sport!

З нагоди відкриття на всі велосипеди, самокати та ролики знижка 10% до кінця червня.

Деталі у магазині Фанатік Sport (ТЦ Шувар, пр. Червоної Калини, 36)

Гірськолижне спорядження

Гірськолижне спорядження в Україні: як вибрати і де купити

Безпечне і приємне заняття гірськолижним спортом вимагає від спортсменів не тільки необхідних навичок їзди, а й відповідного спорядження. На сьогоднішній день придбати для себе спортивну екіпіровку ні для кого не складе труднощів, оскільки сучасні бренди і магазини надають кожному бажаючому великий вибір товарів на будь-який смак. Але якщо ви роздумуєте про те, щоб купити гірськолижне спорядження, то краще за все зробити це в магазині Фанатик Спорт. Ми пропонуємо тільки якісні і цікаві речі, які зможуть забезпечити вам безпеку і комфорт під час заняття улюбленим видом зимового спорту.

Вибір варіанту спортивної екіпіровки, яка в майбутньому стане спорядженням для катання на гірських лижах, залежить від багатьох критеріїв, зокрема від стилю катання, місцевості, призначеної для їзди, переваг спортсмена і його фізичних особливостей.

Заняття зимовими видами спорту передбачає придбання не тільки лиж, але і таких додаткових складових, як палиці, кріплення, взуття, одяг, захист та інші аксесуари.

Яке купити лижне спорядження

Арсенал гірськолижного спортивного інвентарю включає в себе:

  • гірські лижі;
  • гірськолижні палиці;
  • гірськолижні кріплення;
  • і гірськолижні черевики.

Кожен з цих елементів слід вибирати уважно і розуміти, що від їх якості і надійності залежить не тільки спектр отриманих вражень, а, перш за все, ваше здоров'я і життя.

Лижі - основа багатьох зимових видів спорту. Вони бувають двох типів: бігові і гірські. Перший варіант призначається для швидкого подолання невеликих дистанцій по засніженій місцевості, другий - вибір професійних спортсменів для заняття такими видами гірськолижного спорту, як слалом, фрірайд, фрістайл, карвінг, рейсинг та інше. Лижі виготовляють із пластику або дерева з урахуванням стилю катання і особливостей місцевості.

Для підтримки рівноваги і прискорення гірськолижникові обов'язково знадобляться палиці. Для їх створення використовують пластик, вуглеволокно або комбінації цих матеріалів. Довжина цього елемента гірськолижного спорядження залежить від зросту спортсмена, якому вона буде належати. Для бігових лиж підбирають палиці на 20-30 см коротше показника зросту лижника, для гірських - на 40-50 см коротше. Важливими нюансами при виборі палиць є матеріал ручки (пластик, пробка, шкіра), їх конфігурація (бажано щоб вона мала анатомічну форму зі спеціальною виїмкою для пальців) і наявність петлі.

Що ми пропонуємо?

Інтернет магазин гірськолижного спорядження Фанатик Спорт надає кожному українському покупцеві широкий асортимент спортивного інвентарю від відомих світових брендів. У нашому каталозі можна ознайомитися з якісними товарами для спорту за приємними цінами.

Детальну інформацію про наявність продукції на складі, виробниках, а також способах оплати та доставки покупці можуть дізнатися, зателефонувавши на гарячу лінію. Телефони вказані на нашому сайті, а консультанти завжди готові надати всі необхідні відомості і допомогти слушною порадою.

Бажаємо приємних покупок в магазині Фанатик Спорт і сподіваємося на тривалу і плідну співпрацю з вами!