Ролики у Львові

32 на сторінці

Товари від 1 до 32 з 75

 1. 1
 2. 2
 3. 3
Новинки
Сортувати у порядку збільшення
32 на сторінці

Товари від 1 до 32 з 75

 1. 1
 2. 2
 3. 3
Новинки
Сортувати у порядку збільшення

Купити роликові ковзани

Ковзани слід підбирати, зважаючи на індивідуальні особливості майбутнього власника та стиль катання. 

За стилем катання ковзани класифікуються на:

 1. Фітнес-ковзани. Вони ідеально підходять для катань по рівних дорогах у парках чи скверах у прогулянковому темпі.
 2. Стріт- ковзани. Їх обирають для швидкісного катання по вулицях та виконання різноманітних екстремальних маневрів.
 3. Downhill. Такі ковзани підійдуть для катань в місцевості з підвищеннями, адже їхня конструкція передбачає більш плавний та безпечний спуск.
 4. Ковзани для катання по бездоріжжю. За містом чи у сільській місцевості не завжди знайдуться асфальтовані ділянки для катання. Ковзани такого типу забезпечать зручну їзду навіть в умовах бездоріжжя.
 5. Слалом. Ці моделі призначені для виконання фігурного катання, їзди по чіткій розмітці та виконання різних трюків.

Як обрати роликові ковзани?

Дуже важливо правильно визначити розмір ковзанів. Для цього слід провести виміри стопи. Щоб визначити довжину стопи потрібно приставити ногу п`яткою до стіни чи будь-якої іншої вертикальної поверхні і виміряти довжину від крайньої точки п`яти до кінчика найдовшого пальця ноги. Отриманий результат слід порівняти з показниками таблиці розмірів.  

Критерії вибору дитячих роликових ковзанів

Найкращий вибір для дітей – це ролики розсувного типу. Розмір таких моделей можна відрегулювати відповідно до розміру ноги. Й, зважаючи на те, що ніжка малюка росте швидко, ця функція продовжить довговічність роликів на кілька сезонів. 

Перед покупкою ролики обов`язково потрібно приміряти. Краще всього, якщо дитина зможе самостійно обрати модель, яка подобається їй за зовнішнім виглядом більше всього. Батьки ж мають прослідкувати за тим, щоб ковзани добре сиділи на нозі, не тиснули й навпаки, не були занадто вільними. 

Як доглядати за ковзанами

Перед та після катання перевіряйте ковзани на наявність камінчиків, шматочків скла чи інших зайвих деталей між роликами. Вони можуть потрапляти туди під час активної їзди. Тож перш, ніж використовувати ковзани, переконайтесь, що ніщо не стане на перешкоді вашої безпеки.

Рекомендовано час від часу міняти коліщатка місцями, користуючись схемою хрест-навхрест. За умов регулярного використання ковзанів слід регулярно промивати підшипники бензином чи розчинником, а коли вони добре висохнуть – змащувати їх. Це подовжить термін використання роликів й сприятиме більш плавній їзді.

Де купити роликові ковзани в Україні

Пропонуємо вашій увазі широкий асортимент товарів від магазину спортивного спорядження «Фанатік Sport». Роликові ковзани для дорослих та дітей від торгових марок SFR, Rio Roller та інших, представлених на нашому сайті, - запорука веселого дозвілля та комфортної їзди в межах міста чи навіть по бездоріжжю.

Якщо вам знадобиться консультація чи більше інформації стосовно товарів та виробників – звертайтесь на гарячу лінію Фанатік Sport! Ми завжди радо допоможемо вам з вибором.