Завітай у новий велосипедний магазин Фанатік Sport!

З нагоди відкриття на всі велосипеди, самокати та ролики знижка 10% до кінця червня.

Деталі у магазині Фанатік Sport (ТЦ Шувар, пр. Червоної Калини, 36)

Балаклави

32 на сторінці

14 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення
32 на сторінці

14 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення

Купити балаклаву в Україні

Костюм сноубордиста чи гірськолижника може вважатись повноцінно укомплектованим лише тоді, коли одним з його елементів є вдало підібрана балаклава. Займатись спортом можна за будь-яких погодних умов. Шкіра обличчя загалом й особливо не приховані під маскою ділянки потребують захисту від холодних вітрів, снігу та обмороження. Чудовим вибором стане балаклава, що являє собою тканинний аксесуар для голови, що повністю закриває нижню її частину та шию.

Які матеріали використовують для пошиття балаклав

Фліс, акрил, бавовна, синтетичні тканини чи неопрен вважаються найбільш поширеними матеріалами для виготовлення захисних масок такого типу. Спеціалісти та досвідчені спортсмени рекомендують надавати перевагу виробам з комбінованих матеріалів, де частину балаклави, що призначена для захисту шиї виготовляють з утеплених тканин, а частину, що прикриває лице, - з тканин, що добре пропускають повітря й швидко сохнуть. Ще один важливий нюанс – наявність спеціальних прорізів, забезпечуючих вентиляцію.

Які бувають балаклави

Сучасний асортимент включає у себе безліч варіантів, тож кожен зможе підібрати зручний для себе виріб. Перед покупкою обов`язково слід приміряти балаклаву й переконатись, що вона не приносить дискомфорту, дозволяє вільно дихати та рухатись. Якщо ж можливості приміряти балаклаву немає, зробіть необхідні виміри голови й уважно звіртесь з показниками від виробника у характеристиках обраного вами товару.

Балаклави класифікують на:

1. Балаклави-маски. У моделях для сноубордистів чи гірських лижників є лише один отвір для очей, носа й рота. Відповідно до погодних умов в день катання спортсмен зможе самостійно регулювати положення балаклави й опустити маску до підборіддя чи натягнути вище. Балаклави такого типу використовуються також у якості підшоломника.

2. Балаклави-шарфи. Цей варіант користується популярністю завдяки своїй універсальності. Балаклава-шарф – це аксесуар у вигляді труби, яку у теплу погоду можна спустити вниз, тим самим захищаючи від вітру лише шию й частину підборіддя, а в холод – підняти й зафіксувати у потрібному положенні. Такі балаклави переважно виготовляють з тонких бавовняних тканин, однак можна знайти й утеплені флісові моделі.

3. Балаклави-косинки. Вони виготовляються у вигляді трикутника, один кут якого захищає шию, а два інших – фіксуються ззаду голови за допомогою липучки. В таких балаклавах поєднуються два матеріали: фліс у місцях, де прикривається шия, та синтетична термоткатина там, де є потреба у вентиляції повітря.

Де придбати спортивні балаклави онлайн?

Якщо ви прагнете придбати якісну й практичну балаклаву – ласкаво просимо до каталогу магазину спортивного спорядження Фанатік Sport! Широкий вибір товарів від Viking, Bodydry, 4F, Odlo, Outhorn, Reusch та інших всесвітньо відомих брендів створять для вас можливість підібрати балаклаву відповідно до індивідуальних побажань та стилю вашого спортивного костюму.