Дуги

32 на сторінці

9 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення
32 на сторінці

9 шт.

Новинки
Сортувати у порядку збільшення

Купити дуги на авто для багажника в Україні

Багажник для авто являє собою кілька (дві або три) поперечних дуги, розташованих на даху транспортного засобу. Конструкція цього аксесуара, окрім дуг, передбачає також наявність різних кріплень (скоб, замків, упорів і ін.) для кращої фіксації.

Різновиди багажників і дуг

Загалом автобагажники поділяються на кілька типів:

1. З кріпленням на рейлінги. Такий автобагажник у вигляді поздовжніх дуг зазвичай встановлюється на машину ще виробником. До нього додається комплект всіх необхідних кріплень і додаткових деталей. Вони універсальні, тому підійдуть для будь-якої марки автомобіля.

2. З кріпленням в штатних місцях на даху. Цей тип підбирається відповідно до особливостей самої машини. Місця заглушок для дуг статичні, що робить розмір багажної системи заздалегідь зафіскірованним без можливості змін, але в той же час гарантує надійність і підвищену міцність.

3. З кріпленнями в дверному отворі. У цьому випадку також враховується марка і модель авто, універсальних варіантів не існує.

4. З кріпленням на дах з водостоками. Конструкція такого багажника також залежить від того, частиною якого транспортного засобу він буде. Розмір багажника такого типу можна встановити на своє вподобання - на всю довжину даху або половину.

5. Т-образні. Багажники такого типу можна побачити рідко. Найчастіше вони встановлюються на великих за розміром машинах, позашляховиках, мікроавтобусах і т.п. У порівнянні з попередніми варіантами цей є найбільш зручним, оскільки рейки прокладаються по всій довжині даху, дуги можна міцно зафіксувати в потрібному місці за допомогою декількох нескладних кріплень, а сама конструкція багажника дозволяє розміщувати вантаж близько до верхньої частини авто, але при цьому захищає від пошкоджень даху.

Що врахувати при виборі дуг для автобагажників

Для того, щоб експлуатація багажного відділення була комфортною і безпечною, рекомендується перед покупкою обов'язково враховувати наступні критерії:

  • вагу, яку здатен витримати дах машини;
  • рівень якості матеріалів дуг і багажника;
  • бренд і його репутацію;
  • можливість установки додаткових захисних елементів.

Переваги автобагажників стануть вам зрозумілі з перших днів користування. З його допомогою можна буде безпроблемно перевозити велосипеди, лижі, сноуборди, дошки для серфінгу і будь-які інші громіздкі предмети на даху свого авто. Для додаткової надійності рекомендується придбати кілька спеціальних ременів.

Пропозиція ФанатікSport

На сайті нашого онлайн-магазина можна знайти не тільки все необхідне для заняття будь-яким видом спорту, але й устаткування для транспортування різного спорядження. У каталогах на сайті кожен зацікавлений автовласник зможе придбати дуги для багажника від Thule - шведського бренду, відомого високою якістю своєї продукції і широким асортиментом товарів для автомобілів.

Ми завжди готові допомогти вам з будь-яким питанням, пов'язаним з процесом покупки, тому сміливо звертайтеся до консультантів ФанатікSport. Контакти наших гарячих ліній вказані на сайті.