Електросамокати

30 на сторінці

3 шт.

Назва
Сортувати у порядку зменшення
30 на сторінці

3 шт.

Назва
Сортувати у порядку зменшення

Купити електросамокат в Україні


Стати власником електросамокату хоче чи не кожен міський житель, адже цей пристрій – зручний, ергономічний та екологічний засіб пересування. Аби нова покупка забезпечувала комфорт та надійність під час пересування по тротуарах, слід врахувати низку важливих нюансів, пов’язаних з конструкцією виробу та його експлуатацією.  

Потужність двигуна

За цим критерієм електросамокати поділяють на дві категорії:

- потужністю до 250 Вт (такі моделі краще всього підходять підліткам або дорослим людям з невеликою вагою);

- та потужністю понад 250 Вт (їх переважно обирають чоловіка та ті, хто любить швидку їзду).

Чим вища потужність електросамоката – тим менше часу йому потрібно буде для розгону та більше тяги для підйому під гору. Пристрої з двигуном від 250 Вт рекомендується обирати людям, вага яких становить 90 кг і більше. А тим, хто важить менше, достатньо буде електросамоката потужністю до 250 Вт, що забезпечує економічне використання заряду батареї та плавний рух по різних поверхнях.

Діаметр коліс

Цей критерій прямо впливає на те, скільки зусиль доведеться докласти транспортному засобу для розгону. Для їзди по рівному асфальту найбільш оптимальний вибір – це електросамокат з діаметром коліс до 7 дюймів. Такий варіант ідеально підходить для їзди по вулицях у межах міста, проте долати різноманітні тріщини та ями на ньому буде непросто.

Безпроблемно пересуватись як по асфальту, так і по м’якій поверхні можна на електросамокаті з діаметром коліс у 8-10 дюймів. Навіть під час крутого підйому на такому транспорті двигун та батарея працюватимуть без надмірного навантаження.

Розмір та вага самоката

На ці характеристики слід зважати з урахуванням того, як саме буде перевозитись цей транспортний засіб. В складеному вигляді самокат займає небагато місця, тож його запросто можна покласти в багажник авто й взяти з собою на відпочинок. Важливо, щоб розмір самоката відповідав габаритам багажного відділення автівки. В середньому вага самоката становить до 13 кг, а довжина складеного самоката – до 1100-1200 мм.

Потужність батареї

Ємність батареї електросамоката може становити:

- 4000 мАг забезпечує роботу самоката впродовж їзди на 8-9 км;

- 8000 мАг вистачить на 14-15 км;

- 12000 мАг вистачить на 24-26 км.

Наявність амортизаторів

Ці елементи є особливо важливими для комфортної та м’якої їзди. Проте амортизатори суттєво збільшують вагу самоката. Також слід врахувати, що оснащені амортизаторами моделі мають певні обмеження по вазі свого користувача. До прикладу, тим, хто важить 120 кг, краще обирати самокат з передніми амортизаторами чи варіант з повною амортизацією.

Додаткові опції

Дисплей, фара, ліхтарі є обов’язковими у конструкції будь-якого самокату, проте можуть бути втілені по-різному. Від цих параметрів значним чином залежить комфорт та зручність використання самоката.  

Спеціалісти рекомендують обирати моделі з дисплеєм, на якому чітко відображалася б інформація про швидкість пересування, відсоток заряду батареї, пройдену дистанцію тощо. Кольорові дисплеї рекомендується оснащувати додатковим захисним дашком, тоді як монохромні варіанти добре відображають інформацію навіть на сонці.

Гальма самоката

Найбільш оптимальним варіантом гальм у самокатах вважається стандартний ручний важіль, що зазвичай розміщений з лівого боку. Цей механізм керує заднім внутрішнім барабанним фрикціоном, забезпечує плавне гальмування, а також більше захищений від механічних пошкоджень, потраплянь води, піску тощо. Бувають також й дискові гальма. Попри кращий візуальний вигляд, вони є менш практичними й довговічними.   

Де недорого купити потужний самокат?

Пропонуємо Вашій увазі широкий асортимент товарів у онлайн-магазині ФанатікSport. У наших каталогах представлені моделі сучасних двоколісних транспортних засобів для їзди по місту. У нас ви знайдете самокати як для дорослих, так і для дітей за доступними цінами. Надійна конструкція, потужний акумулятор та привабливий зовнішній вигляд – лише декілька пунків зі списку характеристик самокатів, які ви всього за декілька кліків можете придбати на сайті ФанатікSport.